Přijď na moje stránky!

Vítejte na mých stránkách - HAF - HAF

Jsem moc ráda, že jste navštívili moje stránky  

BIO

Datum narození: 9.února 2007 Váha: 2.2 Kg
Přezdívky: Krakenek, Eš, Zlobidlo, Princezna Výška: 20cm
Oblíbené jídlo: Kuřecí maso, Ovoce, Ryba Oblíbené hračky: Prasátko, Ponožky, Doutník(dřevíčko)
Ashley další fotky

Můj denní program:

7:00 Číhám kdy jeden z páníčku otevře oči abych ho mohla přivítat
8:00 Dostávám svoji dopolední baštu a pořádně se napapám
8:30 Jdu na velké dobrodružství ven - vyvenčit se a pokecat s pejskama
09:00-10:00 Velké řádení doma,otravuju pánečky aby si semnou hráli a beru
jim jejich věci a oni mě honí po pokoji, ale mám skvělou skrýš pod stolem :-)
10:00-12:00 Chrnění
12:00-13:00 Opět jdu řádit a hrát si, mám plno skvělých hraček například:uzel,
pískací prase, pískací kuličku, balónek, ponožky(ale to se pánečkům nelíbí)
13:00-13:30 Jdu ven do velkého parku, kde jsou spousty mých kamarádů,
sice sou větší, ale to mi nevadí
14:00-16:00 Spinkám(ale všechno vidím a slyším)
16:00-17:00 Kosmetické úpravy - panička mi čese vlásky a dělá mi culík
(ten se mi moc nelíbí), ale určitě mi sluší, na řadu také přijde čištění uší a očí
17:00 Hurááááá Bašta
17:15 Řádění a zlobení
18:00 Musím ven
18:15-20:00 Dělám blbosti v posteli a otravuji pánečky
20:00 Jdu do říše snů
 1. O mně:

  Jmenuji se Ashley, ale někdy mi říkají Krakenku, Eši, Zlobidlo, Princezno ;o) Narodila jsem se 9. února 2007 v Jeseníkách, a tak jsem ve znamení vodnáře. Moje maminka se jmenuje Anetka, má 2,5 roku, ale už jsem ji moc dlouho neviděla, protože už od svých 6 týdnů žiji se svým nynějšími pány u nichž se mi moc líbí. Také mám 4 sourozence, bohužel nevím jak se jmenují ani kde bydlí, protože jsem odjela jako první.

  Jsem čistokrevná fenečka, rasy jorkšírský terrié bez PP, což mi ale ani trošku nevadí:-) . Mám kupírovaný ocásek, kterým však když jsem šťastná umím šmrdlat na všechny strany (třeba když přijdou pánečkové)


 2. Moje prázdniny:

  Moje letošní prázdniny, byly první prázdniny, které jsem ve svém životě zažila. Nevěděla jsem že semnou páníčkové pořád budou a že si užiju tolik srandy a legrace. Byla jsem na mé chalupě kde mám obrovský výběh a teritorium které musím hlídat a samozřejmě také svoje pánečky. Na chalupě se mi moc líbí můžu si kamkoli jít mám tam krásnou travičku a dokonce i bazén ve kterém jsem se i plno krát koupala. Pánečci mi koupili člun do bazénu ve kterém můžu být když oni jsou ve vodě abych byla s nimi neustále a mohla je hlídat. Jednou vylezli z vody a nechali mě uprostřed bazénu v člunu tudíž, jsem jako odvážný york skočila z lodě a plavala ke břehu všichni z toho byli překvapení. Také jsem se koupala nad bazénem v mém rybníčku, ale ten není tak čistý, ale mně to nevadí:-)


 3. Chorvatsko:

  Ke konci prázdnin jsme jeli do Chorvatska, proto mě páníčkové museli udělat před mou první dovolenou pas a také my střelila taková paní veeeelikou injekcí čip do krku, ale moc mě to naštěstí nebolelo. Cesta byla prý dlouhá (14 hodin), ale já jsem jí skoro prospala když jsme dojeli na místo a ubytovali jsme se vyšla jsem z apartmánu a něco se moc moc divného se na mě koukalo, bylo to skoro stejně velké jako já, ale nikdy jsem to ještě neviděla, bylo to celé bíle a syčelo to na mě. Tak jsem na to začala štěkat ať uteče nebo něco zažije. Páníčkové mi řekli, že to je jen kočička a že se jí nemusím bát. Tak jsme spolu pak pomalu začali kamarádit a hrát si, ale štvalo mě že jí páníčkové krmí stejně jako mě, tak jsem musela koukat do její mističky jestli nemá něco lepšího než já a zase míca koukala co tam mám já. Když jsme sešli dolů viděla jsem něco co jsem nikdy dřív neviděla. Bylo tam strašně moc moc bazénu a rybníků dohromady, říká se tomu prý moře. Párkrát mě tam páničkové dali, ale hned mě vytáhli protože byly velké vlny. V Chorvatsku se mi moc líbilo a těším se na příští rok zase.